Jump to content

Немски трудов посредник(Zeitarbeitsfirma) търси електротехници/електромонтажници


Обяви за работа

Recommended Posts

Немският трудов посредник (Zeitarbeitsfirma) A.I.M Allgemeine Industriemontagen търси електротехници (Elektriker) и електромонтажници (Elektroinstallateur).

Подробна информация за позициите електротехник (Elektriker) и електромонтажник (Elektroinstallateur) (на немски език).

По детайлите, свързани с условията на работа, може да разговаряте на български език с консултантите на фирмата-представител за България MG Consult HR или да прегледате информацията на сайта им.

Внимание: работи се на обекти в цяла Германия. Ако имате допълнителни въпроси или (съ)мнения, пишете във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 4
  • Съдадена
  • Последен отговор

Най-активни в темата

Аз търся работа като такъв. Вие представител на някоя от двете фирми ли сте?

Здравейте vg_vasilev,

не, не съм представител на въпросните фирми. По-скоро съм човек, който се опитва да намира обяви за работа от проверени източници и да ги публикува в този форум. Предложенията за работа в Германия са хиляди, но на единици от тях си струва да се обърне внимание.

Ако в момента все още сте в България и не владеете немско на прилично ниво, най-добре се свържете първо с MG Consult HR, за да можете да ги поразпитате спокойно за условията. Когато имате конкретно предложение от горните фирми или някоя съвсем друга фирма, не се притеснявайте да споделите условията по него тук, за да мине през повече очи и да бъдат уловени своевременно възможни нередности.

Желая ви успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Така. Приключи моето участие с тази немска фирма, с посреднически агент Евгения Велева.

Личното ми мнение - не се хващайте НИКОГА  с нея.  А на фрауто -НЕ ВЯРВАЙТЕ на нищо казано от нея.

Тази фирма има няколко подразделение/подфирми - Brilliant- A.I.M Allgemeine Industriemontagen и други 3, общо 5.

По добре се хванете за 3-4 месеца в Макдоналдс отколкото към тази посредническа фирма.

Също се оказва, че не сме единствените потърпевши от фирмата, но явно на тях не им се занимава да пишат за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така. Приключи моето участие с тази немска фирма, с посреднически агент Евгения Велева.

Личното ми мнение - не се хващайте НИКОГА  с нея.  А на фрауто -НЕ ВЯРВАЙТЕ на нищо казано от нея.

Тази фирма има няколко подразделение/подфирми - Brilliant- A.I.M Allgemeine Industriemontagen и други 3, общо 5.

По добре се хванете за 3-4 месеца в Макдоналдс отколкото към тази посредническа фирма.

Също се оказва, че не сме единствените потърпевши от фирмата, но явно на тях не им се занимава да пишат за нея.

Много благодаря за предоставената информация. Интересно ми е дали ще има противоположно мнение от друг потребител. Ако такова не последва, може би темата трябва да бъде преместена в подфорума за некоректни работодатели.

Все пак е интересно вашето недоволство към кого по-конкретно е насочено - немската фирма или техния представител в България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..