Jump to content

Recommended Posts

Повечето бг телевизии могат да се гледат свободно през интернет през официалните им сайтове. Само трябва интернет. Другият вариант е да си пуснете булсат на някой роднина в България, да си качите апп-чето на лаптопа или на смарт телевизора и да си гледате без проблеми.

balgarska televizia online, бг телевизия online, bg tv online от чужбина, online tv, btv online, онлайн тв, gledai bg, диема фемили на живо, нова тв, diema

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 21
  • Съдадена
  • Последен отговор

Най-активни в темата

Най-активни в темата

Прикрепени снимки

Макар и по заобиколен начин все пак се роди и тази интересна за много хора тема. Копирам тук част от мненията от другата тема, които имат информационен характер. Надявам се дискусията да продължи, защото лично аз все още не съм намерил начин да гледам българска телевизия в Германия с качество, което поне в някаква степен да удовлетворява моите изисквания.

Живея от края на 70-те години извън България. През тези години съм се наслушал на как било това или онова еди къде си и все от хора които никога не са били на въпросното място, но пък са много големи специалисти и били много вещи по темата....

Първоначално използвах услугите на Bulsatcom чрез параболна антена. През годините Bulsatcom вдигаха цени, променяха канали, сменяха приемници без кавото и да било предизвестие. С две думи правеха и правят каквото си поискат. Също понякога лошите метеорологични условия (обилен снеговалеж, дъжд) влияеха на приема на излъчвания сигнал от Bulsatcom.

Когато посетих Родината ми по-рано тази година научих от приятели за IPTV и за GlobalTV. Първоначално си закупих устройството MAG 250 (плюс WI-FI антена) и абонамент за 6 месеца за около 300 лева. След този период плащам по 12 Euro на месец, което е под цената за пакетите на Bulsatcom. Гледам 166 TV канала, като голяма част от тях са Българси или със субтитри на Български.

Има предостатъчно канали за спорт (предавания на живо), всичките Discovery Channel, музикални канали (MTV, Planeta, CITY TV и др.), канали на Руски език, Турски канали, филмови канали (HBO, Cinemax, SKY и др.), много детски канали и не на последно канали за възрастни! Също може да ползвате Internet и YouTube чрез устройството директно на вашия телевизор. Може да си записвате много лесно любими програми или филми (на диск или флашка) включая и много други екстри.

Единственото условие е да имате добър Internet. Приемника MAG 250 е с големината на две цигарени кутии, много компактен. Може да го включите директно с кабел към вашия домашен рутер или да си закупите от тях антена (което съм направил аз) и връзката става WI-FI. Когато отидете на гости (да речем Българска среща) може да си го вземе със себе си и да гледате същите канали (в България не става това) за които сте си платили.

Това, че няма посочен адрес ми е все едно, а дали предават законно също. Важното е, че са коректни и излъчвания сигнал е HD или със супер качество. Преди дни GlobalTV имаха проблем за пъви път с техния сървър (въз основа на хакерска атака). Тогава на старницата им във Facebook имаше и телефон за връзка (който работеше и чрез Viber). Даже познавам човек който също ползва услугите на GlobalTV и при някакъв негов проблем е ползвал директния chat на тяхната страница и са му отговорили веднага.

Та така накратко за GlobalTV, та ако имате въпроси първо питайте! НЕ пишете свободни съчинения!

С уважение,

Стефан Борисов

Житейската история на господин Борисов, вероятно е интересна, но няма никакво отношение към темата. С господина Куорес също нямам какво да си кажа след конспиративното му твърдение за целенасочена атака към "фирмата", при други обстоятелства бих се смял на това. Интересно защо господина се е старал да пише на кирилица, а името ми изписва на латиница.

Правят впечатление три неща. Едновременна регистрация на двама човека живеещи (уж) в различни държави с имена изписани на кирилица, което е рядкост във форума, второто е, че се регистрират само за да отговорят/нападат по конкретна публикация, третото е, че и двамата скачат в защита на качество на услуга при положение, че това не е било тема на дискусия.

Основният проблем е това, че се опитват да ме убедят, че е нормално да вляза в един анонимен сайт, да платя за джаджа, която в ибей е в пъти по-евтина, за да ползвам услуга, която всеки средно грамотен технически ентусиаст може да предложи или ползва. Аз и в момента си гледам БГ телевизии през интернет без да плащам 12 евро на месец(?!?). Но и това не е темата, който иска да плаща колкото иска. Темата, а и това, което много ме дразни в случая е, че се очаква да бъда толкова тъп, че да плащам незнайно на кого (било офшорна фирма), без документ и гаранция. Какво се случва ако не получа нищо насреща? И много моля господата да не ми отговарят на въпросите, риторични са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Някой има ли информация дали в Германия работи Андроид приложението на Булсатком, през което можеш да гледаш телевизия онлайн?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

От опит знам, че може да се гледат български канали в Германия. Най-простият начин според мен е да си купите от някой оператор (Булсатком за препоръчване) приемник и да се абонирате, като искате и допълнителен приемник с карта (което се доплаща с около 3лв. на месец към месечния абонамент) допълнително ви трябва само една антена, "око" към нея и кабел, а ако не знаете как да инсталирате и свържете можете да помолите някой техник за помощ, което ще ви струва около 50 евро или помолете някой познат, който знае езика да повика такъв. Приемникът попринцип се даваше безплатно, а антената в България е за около 70лв., а в Германия съответно около 70€.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.12.2015 г. at 10:23, electrified написа:

Някой има ли информация дали в Германия работи Андроид приложението на Булсатком, през което можеш да гледаш телевизия онлайн?

Виждам, че въпросът е зададен отдавна, но все пак - приложението трябва да работи във всички страни със свободен достъп до интернет, тъй като не е кодиран, а и в близко време ще се приеме европейска директива за забрана на сайтове само с "национален достъп" т.е. сайт, който е създаден само за отделна страна и не може да се влиза с чужд IP адрес в рамките на ЕС няма да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Германия има доста строги изисквания по отношение нарушаване фасадата на сградата и вариантът с монтаж на антена не винаги е приложим или е съпроводен с големи разправии.

На мен лично нивото на услугата, което предоставят интерактивните телевизии (онлайн телевизии) ме удовлетворява напълно. Дори и без допълнителни устройства, когато скоростта на интернет е добра (над 30 Mbit/s) получавам онлайн стрийминг с HD качество. Има сайтове, които предлагат и безплатна регистрация. Аз ползвам безплатна услуга с 15 канала (седем от тях с HD качество) - няколко национални телевизии, няколко новинарски, музикални, детски. В зависимост от ситуацията, мога да гледам на компютъра, таблета, телефона или телевизора.

Може да се гледат стари предавания на запис, при ниска скорост на интернет може да се променя качеството на възпроизвеждане, така че да няма насичане. При платената регистрация броят на каналите е значително по-голям. 

За хората, които имат завишени изисквания по отношение качеството на изображението, има допълнителни устройства (TV боксове, set-top-box), които правят от всеки един телевизор, но все пак всичко това е обвързано с изискване за достъп до интернет с висока скорост, но не по договор, а действителна такава, което в Германия също е проблем.

  • Благодаря! 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/22/2018 at 23:34, oktay написа:

Виждам, че въпросът е зададен отдавна, но все пак - приложението трябва да работи във всички страни със свободен достъп до интернет, тъй като не е кодиран, а и в близко време ще се приеме европейска директива за забрана на сайтове само с "национален достъп" т.е. сайт, който е създаден само за отделна страна и не може да се влиза с чужд IP адрес в рамките на ЕС няма да има.

Мерси за отговора. Бачка, знам - нашия си гледа Картуун Нетуорк редовно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Бихме искали да Ви предложим възможността за гледане на българска и чужда телевизия в чужбина. За последните години хиляди българи ни се довериха. Използва се устройство за връзка с телевизора и е нужен нормална интернет скорост. Броят на канали е огромен и качеството е в 3 формата (ниско, средно и HD)

За всякакви въпроси, можем да съдействаме персонално. 

За връска - info@3tivi.com

3tivi.jpg

Редактирано от 3tivi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, 3tivi написа:

Използва се устройство за връзка с телевизора и е нужен нормална интернет скорост. Броят на канали е огромен и качеството е в 3 формата (ниско, средно и HD)

Докато се чудя как точно да се отнеса с рекламата ви, ще ви попитам нещо - коя скорост на интернета приемате за "нормална"? Ако може конкретни числа ... благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да призная, не ми се искаше да се изразявам рекламно и преди да напиша отговора се чудех как най-малко да изглежда като реклама. Съжалявам за което, може да премахнете коментара. До тази тема ме доведе търсене в Интернет и вероятно, нямаше да кликна на сайта, ако нямаше подобна публикация. 

Ако има някаква политика за реклама, бих искал да ме насочите да погледна.

Относно интернета. Поради нуждите на съвременният свят, а именно телевизори, телефони, конзоли, IP устройства и др. скоростта на интернет трябва да е не по-малко то 15mbps, което е една долна граница, за да обслужи всичко едновременно. Разбира се, доставчик предлагащ подобна скорост не си прави особенна реклама, а по-скоро антиреклама. Ето защо нормална скорост се приема да е между 30 mbps и 80 mbps. Разбира се, скоростта е относителна понякога, въпреки, че клиентите плащат за нея. 

Поздрави.

  • Благодаря! 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за конкретния отговор. Питах , не за да се заяждам или да се намирам на работа, а защото сте публикували в подфорума за Германия. Точно в тази индустриално развита и високотехнологична страна все още интернет-доставчиците предлагат скорости от 16MBit/s. Няма да се изненадам, ако има села и със 6MBit/s.

По отношение на рекламата са валидни Правилата на форума. Правейки регистрация тук, вие сте приели да ги спазвате. С комбинацията Ctrl+F ще намерите бързо свързаните с рекламата текстове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

БЕЗПЛАТНА БЪЛГАРСКА ТЕЛЕВИЗИЯ!
200 ТВ ПРОГРАМИ ОТ КОИТО НАД 50 FULL HD И 4K КАНАЛИ КАКТО И 60+ РАДИО ПРОГРАМИ
Типове канали:
1. SD: Канали с качество 640x360 или 720x576, предназачени за бавна интернет връзка!
2. HD: Канали с качество 1280x720 или 1920x1080 с високо качество за ценители!
3. 4K: Канали с кристално ясна картина! Работят само през приложението на Da Player и изискват връзка от минимум 30Mbps
4. Archive: Канали с възможност за връщане назад до 2 дни!
5. TEST: Експериментално пуснати канали; възможно е да бъдат нестабилни.
6. Радио програми
http://bgiptvlive.free.bg/bgiptv5.json Работи само в Da Player! Листата е последно актуализирана на 28.03.2022
Възможно е някои от каналите да не работят през браузър.
Какво е ново:
Нови канали:
BGIPTVLIVE Movies HD
Cinemax
Cinemax 2
Nat Geo HD
UA TV HD
Променени канали:
Eurochannel HD ➡️ Eurochannel SD

 

за целта трябва да си дръпнете програмата да плеар от тук https://da-player.com/downloadApps
очаквайте ново приложение без да се занимавате с плейлисти
За актуализиране на листата посещавайте линка  http://bgiptvlive.free.bg/ и го рекламирайте сред приятели.

 

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много абонати гледат.Ако даден канал забива аз минивам на друг.Все пак е безплатно но мисля,че скоро пак ще го пусне платено.Има доста легални доставчици, които предлагат срещу пари тв. канали , но и има някои канали безплатно.
Аз съм си инсталирал tvzio.bg и гледам бнт1, бнт2, бнт3, бнт4 - безплатно с 30 дневен архив на телевизията.Това ме устройва.Ако си платиш 86 евро на година гледаш всичко!
Предлагат също безплатно и 24kitchen, nature, vava, box playlist, balkanika, dmsat, bulgaria24, bstv, trtturk.
Подобна програма на визия е и  bgtv-on.com.Предлагат също програми безплатно-бнт1, бнт2, бнт3, бнт4- безплатно с 30 дневен архив на телевизията.Други безплатни vava, box playlist, balkanika, dmsat, bulgaria24, agro, bstv.Платен абонамент 83 evro
Elemental.tv също предлагат безплатни програми , но тях съм ги отсвирил много сложно за боравене са го направили.
Българска тв може да се гледа и на nettera.tv, bgtime.bg, но те предлагат и видеотека и категоризиране на предаванията.Сега видях neterra.tv предлагат 2 дена безплатно да им пробвате тв.Големия плюс на нетера.тв е че с един абонамент могат да гледат 9 човека от различни ip-та и излиза евтино.Като 5 са само с приложението и 4 през браузер т.е на компютър.Цена  63 евро на година.
bgtime.bg предлагат много хубаво качество с архив на тв, имат си предавания и видеотека.Едновременно гледане през различни ip-та за 3 конекции, с един абонамент 3 човека. цена към 87 евро на година.
Моят фаворит от безплатните е tvzio.bg Ултра спартанска визия, но лесна за работа!
Цените на изброените  са около 60-80 евро на всички.За тези пари може да се абонирате при бургаската RN-TV.com цените им са супер поне за мене щото гледам само основния им план за 10лв.Може да плащаш месец за месец през  epay или paypal. Имат архив и категоризиране на предаванията, а така също огромна видеотека това е голям плюс.Все едно съм си пуснал кабелната от България в Германия.Страхотно е!
За самсунг телевизори го потърсете в техния  склад.
Приложението го има и в гугъл плей инсталирате си го и ви дават 10 дена пълен достъп до всички програми.Ако сте от бургаския край и някой познат гледа скат.Те дават безплатно мобилно приложение,така че може да се взъползвате.Това е в общи линии за гледане на бг телевизия от български доставчици.За да ви излезе евтино може от някой познат в бг който е на вивател, а1, булсатком , да вземат абонамент за втори приемник и гледате в Германия!
Ако ви се гледат безплатни немски, английски, турски, западни  и спортни канали пишете -ще ви кажа как се прави.
 

 

п.с. Забравих tivi.bg за 10лв основния им пакет е супер.Само,че искат да имате устройство
някой модел от mag 250-254-246.Иначе и на коди и на stb emu става но не гарантират за качеството.Бургаската пак става с подобен виф устройсво всъшност там са изброени на кои устройства им работи супер.

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Как се гледат всички английски, немски плюс немски спортни и всички турски плюс турски спортни канали.Има испански , италиански, френски, и на много други страни телевизии.
Отиваш на vavoo.tv
И си дърпаш програмата за windows или андроид.
В гугъл пишеш vavoo.tv bundle и ти излизат много
VAVOO BUNDLES

XONFLUENCE BUNDLE: archive.org/download/XONFLUENCE_B

BEACH BUNDLE: archive.org/download/BeachB

DOKTORS SIOX2V3 BUNDLE: archive.org/download/Doktors_SIOX2V3_B

DOKTORS PRO BUNDLE: archive.org/download/DoktorsProBundle

GEFLEXT BUNDLE: archive.org/download/geflext

BY GENCER 1903 V2 BUNDLE: archive.org/download/bygencer-1903v2

NETZDIVISION BUNDLE: archive.org/download/NetzdivisionBistDerBeste

BUNDESLIGA BELLO BUNDLE: archive.org/download/BundesligaBelloB

FRIEDRICH GENCER BUNDLE: archive.org/download/FriedrichGencer

VAVOO LITE 2020 BUNDLE: archive.org/download/VavooLite2020

ABU DHABI BUNDLE: archive.org/download/AbuDhabiBU

PURE V2 BUNDLE: archive.org/download/VavooPureV2

SIMPLE BUNDLE: archive.org/download/SimpleBundle2020

MANGA GIRL BUNDLE: archive.org/download/MangaGirlBV

PARADISE PELLUCID BUNDLE: archive.org/download/VavooParadisePB

Инсталираш си vavoo.tv програмата и ти излиза черен екран надпис vavoo.tv на червено.
Цъкаш върху vavoo.tv изтриваш го и на негово място трябва да добавиме бъндъла, който го намираме в нета. Примерно archive.org/download/NetzdivisionBistDerBeste
Давам ок и започва да се зарежда след това влизаш и си избираш каква тв да гледаш.Ако не работи просто само vavoo рестартираш.Ако искате слагате нов бъндел.
Програмата е подобна на кодито.
И да пишете :)

 

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, asda написа:

tivi.bg  e много добре ас сам от5 години но за германия е  от  20 лева може да се гледа през коди но най добре  е с маг 425

Искам да те попитам.На колко тв канала имат архив?На коди как се гледа с плейлист ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

                        КАК ДА ГЛЕДАМЕ ЗА 1$ НА МЕСЕЦ ТЕЛЕВИЗИЯ!

Как да гледаме за 1$ на месец всички спортни и  руски, турски, немски,английски канали
и много други страни.но без български програми/ има само 2 програми -нова нюс и weness/!Писал съм им да допълнят с бг канали, но все още не са го направили.Имат HD и SD канали.Влизате  ilook.tv .Регистрирате се и ви дават пробен плейлист.После , ако ви хареса си плащате  през pajpal.Хубавото им е ,че имат тв архив на почти всички телевизии.Това е най-големия руски провайдър на тв.Предлагат всички рускли програми, всички немски, всички турски, доста английски и още от много страни. .Абе има от пиле мляко!В медиатека имат огромен избор на филми руски и западни, но са с руски дублаж.Така също имат и видеотека през сталкер приложението. За 1$ долар на месец могат да гледат едновременно 4 човека от различни ip-та! Двама  са през плейлист, един през министра и един през сталкер портала.
Важно не давайте да гледат едновременно от плейлистата  повече от 2 души.Ще ви банират и повече няма да можете да се възползвате от услугите им.
Направих скрийн щот на програмите , които предлагат.Със син цвят са тези  дето аз съм си ги сложил в мойта листа.Имаш възможност да си избереш с конструктора точно кои канали или държави да си добавиш в твойта листа.Иначе общия брой тв каналите  е към 2800!
Описано е подробно как се работи с министра и сталкер.Но и пишете, дали са ви харесали каналите за почти без пари:)Както вика един мой познат аз , ако намеря един долар на улицата не се навеждам да го взема, защото после дископатията иска повече от долар:))))

zazzz.jpg
 

 

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..