Jump to content

Внимание! Измамник не се лъжете!


reni

Recommended Posts

Внимание! Измамник не се лъжете!

 

Публикувано от: Avre-Sta*Reinigungsservice

Търсим персонал от Берлин (мъже или жени)за почистване на частни къщи и офиси .Заплащане 7 Евро на час нето.Договор за една година твърдо.Работата е законна.Моля да се обаждат хора ,които имат поне основни познания по немски език и до 50 годищна възраст.

Необходими документи: Gewerbeanmeldung.

За контакт: Димитър Авренлиев

E-Mail:davrenliev@yahoo.de

Tel: 01733104338

http://napred-nazad.com/de/berlin/7567?fb_action_ids=339862476219028&fb_action_types=og.comments

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава ти обекти около месец ,да видиш как е дали ще ти хареса работата.След което заработваш 800 евро и тои казва ,че н́́́́яма да ти плати,ако не подпишеш договор с него.Договора е за една година с много неустоики.С една дума казано връзва те да работиш за него 1 година за 7евро на час .След като се подпише договора отношени́ята не са като на порaчител и изпълнител както е с Гевербе ,а като на работник и работодател.Както изисква болнични и какви ли не други глупусти на ,които н́яма право.И за капак на всичко когато се прикл́ючи този договор измисл́я н́каква сума от пор́ядака на 400 -500 евро да не ти  ги плати Казва ,че толкова е платил на адвокат за приклучване на договора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива държавата много ги "обича"  :) Това е за Zoll! Там няма прошка за такива. И все пак е добре да се говори с адвокат за най-добрия вариант за реакция. Такива боклуци не трябва да бъдат оставяни защото провалят съдби и то на цели семейства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам адвокат дали сме го на съд,но още н́яма резултат.При мен положението е малко по различно на мен ми тр́ябваше н́якакав договор  тогава ,но има хора,които разчитат не тези пари ,а тои се подиграва с т́ях.Zoll дали ще се занимават с това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено. Бил съм на строителен обект с Гевербе, при подобни условия. Дойдоха от Zoll, обградиха обекта, събраха ни всички на проверка и разпит. Оказа се, че целта е точно това, да открият нередности във взаимоотношенията между работодател и работник когато това е прикрито с Гевербе. Нарича се измамна самостоятелност. В нашия случай немската фирма прекрати договора с нас, а тариката дето ни нае, отнесе глоба от рода на 120 хиляди евро. Предвижда се и затвор за това. Помня, че един служител на Zoll се приближи до мен, подаде ми визитка и каза, че ако имам да им кажа нещо да се обадя, можело и на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не я пазя. Това беше реди години, а и не знам защо тогава реших, че не е редно да топя моя "благодетел". Тези дни ще попитам за координати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стига ,че е нагъл ,но и с изисквания до 50 години ,че и с немски език .Доколкото съм запозната в Германия няма възрастова граница за работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..