Jump to content

Recommended Posts

Здравей човече, който и да си!


Ако само минаваш пътьом през този сайт, тази тема не е за теб. Тук ще става въпрос за доброволно положен труд. За даване, вместо за получаване. За харчене на лично време, нерви и средства в името на абстрактни цели и инициативи с още по-абстрактни ползи за напълно непознати на теб хора. Не е за теб тази работа? Няма проблем, via con dios!


Ако все пак разбираш, че е нормално от време на време и да даваш, а не само да получаваш. Ако си спомняш какво е било да си участник в някаква промяна, а не само пасивен наблюдател. Ако искаш да оставиш някаква следа или поне да опиташ да го направиш, тогава си струва да четеш нататък. Ще следват някои лично мои предложения към тези, които са готови да пожертват усилия, за да направим това място още по-полезно.


До скоро ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4
  • Съдадена
  • Последен отговор

Най-активни в темата

Най-активни дни

Ето ме пак и без да се бавя пускам първото предложение, за което търся помощник. Задачата е проста - копира се информацията за лекарите от този сайт и се слага в текстови документ. После адресите може да се подредят по азбучен ред на имената на градовете.

Ако някой се заеме със задачата, може да погледне начина, по който съм направил това например в темата Лекари и зъболекари с български език в Германия (провинция Sachsen-Anhalt) или да предложи свой начин. Финалното форматиране мога да го направя и аз.

Това е, не е сложно, но отнема време. Има ли доброволци?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
На 9.05.2016 г. at 20:04, Крякащата тайфа написа:

Ето ме пак и без да се бавя пускам първото предложение, за което търся помощник. Задачата е проста - копира се информацията за лекарите от този сайт и се слага в текстови документ. После адресите може да се подредят по азбучен ред на имената на градовете.

Ако някой се заеме със задачата, може да погледне начина, по който съм направил това например в темата Лекари и зъболекари с български език в Германия (провинция Sachsen-Anhalt) или да предложи свой начин. Финалното форматиране мога да го направя и аз.

Това е, не е сложно, но отнема време. Има ли доброволци?
 

Предстоят някои промени в сайта. Едната засяга попълването на информация като "Полезни връзки" и т.н. Ще се добави възможност всеки регистриран да попълва обща база данни. Например списъци с лекари, адвокати, български магазини, ресторанти и т.н. Информацията ще се представя автоматично във вид удобен за търсене и оценка, чрез отзиви от страна на потребителите. 

Друга промяна ще бъде създаването на отделни начални страници за българи в различни държави.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Понеже забелязвам повишаване на активността във форума през последните седмици, ще си позволя да повторя питането си, което преди време поставих.

Има ли доброволци, които са готови да отделят от личното си време, за да запълним някои празноти в сайта? Например - все още липсват адреси на лекари и стоматолози с български език в Bremen, Hessen, Niedersachsen и Thüringen. Можем да си помагаме взаимно не само като коментираме даден проблем, но и по други начини. По-горе в темата съм обяснил какво трябва да направи доброволеца, а то не е сложно - необходим  да има компютър с достъп до интернет и софтуер за текстообработка. Другото е copy & paste.

Чакам ви ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..