Jump to content

Документи - E 411 BG


Recommended Posts

E 411 BG


Молба за отпускане на семейни обезщетения (детски надбавки) в държавата-членка, в която живеят членовете на семейството

Формулярът се прилага при подаване на документи за детски надбавки в чужбина, когато детето/децата все още живеят в България. За повече информация вижте темата Подаване на документи за детски надбавки (Kindergeld)


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Моля ви да ми отговорите ,къде да изпратя документа до министерство на социални .днес ми дадоха два молби Е411 ,Е 401 но не знам къде да ги испратя те ми казаха в българия ама нали не знам къде моля ако някой знае нека да ми пише благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращате ги в България в службата за социално подпомагане, има човек , който се занимава с тези документи, отнема 3-4 седмици попълването им.

Редактирано от Unvergesslich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 411 и Е 401 се връщат обратно от Фамилиенкасе на адреса , който сте посочили с техен печат, и вече е ваше задължението да ги занесете в службата за социално подпомагане на социалният работник, който от своя страна ги праща в София и след месец най-късно ви ги връща попълнени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да са попълнени или празни да ги испратя в бг да ги попълнят или ако имате образец да ми испратя те да погледна как да ги попълня аз 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги попълнят социалните служби.Не се притеснявайте.А документ за съжаление нямам сниман.Но те знаят за какво става въпрос.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е по райони предполагам.Трябва да видите по местоживеене и адрес към коя дирекция сте.Но мисля, че се подават лично или с пълномощно ако има такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..