Jump to content

Не мога да се сдържа


Aleksander

Recommended Posts

Преди малко попаднах на следното:

"Целия български народ е настръхнал, страхува се от безпрецедентната руска агресия.“ 
Росен Плевнелиев

Чудя се каква трябва да бъде нормалната реакция на един нормален човек? Аз от петнадесет минути не съм спрял да псувам. Това нормално ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фигуративна държава, управлявана от фигуранти, които изведнъж забравят своята роля. Дори това да не са негови думи, недоразуменията през годините са толкова много, че нищо не учудва, ако е истина.

Мен друго сън не ми дава - кой му плаща на онзи апаратчик, който преди три седмици обърка копчетата и не веднъж, а два пъти ми пусна на запис разговора ни по телефона с моя близка в България? Това, за съня, в кръга на шегата. Но това, че се наливат пари за заплати на такива некадърни доносници-глупендери, вероятно много по-многобройни отколкото едно време, на фона на цялостната картинка... отдавна не ми достигат думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..