Jump to content

Първи стъпки в Англия


Recommended Posts

Здравейте! Аз съм нова във форума, искам да ви помоля за малко обща информация като например какви са първите неща, които трябва да направя след като пристигна в Англия? Търсих информация, но не намирам точната. Заминавам скоро, ще съм там за известно време искам да изкарам курс по английски език. Нямам намерение да оставам там, но бих искала да съм регистрирана и т.н. Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На Saturday, July 16, 2016 at 20:38, Марина Влади написа:

Здравейте! Аз съм нова във форума, искам да ви помоля за малко обща информация като например какви са първите неща, които трябва да направя след като пристигна в Англия? Търсих информация, но не намирам точната. Заминавам скоро, ще съм там за известно време искам да изкарам курс по английски език. Нямам намерение да оставам там, но бих искала да съм регистрирана и т.н. Благодаря ви!

Здравейте Марина Влади,

целта на престоя ви в Англия само с изучаването на езика ли е свързан? Защото ако крайната цел не е започване на работа, могат да бъдат спестени някои стъпки. Освен това мисля, че е важна и продължителността на престоя.

Споделете малко повече информация и може би ще получите по-конкретни отговори.


До скоро ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • rodenivbg unfeatured this към тема
  • rodenivbg pinned this към тема

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..