Jump to content

Складови служители за логистични центрове в Бохум, Дортмунд, Вупертал


Обяви за работа

Recommended Posts

Поради разрастването на дейноста си ABP Service & Logistik GmbH търси да наеме складови служители за работа в логистични центрове в Бохум, Дортмунд и Вупертал (Германия).

Изисквания:
• Завършено минимум средно образование
Желателно, но не задължително е владеенето на немски или английски език
• Комуникативност и прилежен външен вид
• Желание за работа в интернационална и динамична среда
• Желание за допълнителни работни часове
• Желание за работа в Германия в продължение за поне 12 месеца

Основни отговорности:
• Комисиониране, опаковане, сортиране и етикиране на хранителни продукти
• Управление на транспортни електрически машини
• Разнообразни допълнителни складови дейности

Фирмата предлага:
• Коректно отношение и добри условия на труд
• Възнаграждение от 8,50 евро/час до 12 евро/час (бруто)
• Работа на трудов договор директно с немския работодател и стриктно спазване на немското трудово законодателство
• Работата е подходяща за мъже и жени
• Възможност за допълнителни часове
• Възможност за почасова работа (20 часа на седмица)
• Помощ при намиране на изгодна квартира в близост до работното място
• Помощ при набавянето на всички документи нужни за работа в страната
• Помощ при намирането на подходящ езиков курс, при желание за изучаване на немски език

Kандидатстване: автобиография и кратко мотивационно писмо на info@abpgmbh.de. Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента работя в хладилен склад в немска фабрика чрез цаит фирма на 11.70 € бруто на час

Ако можете да ми гарантирате 12 € бруто,минимум 8 работни часове на ден (може и повече)и квартира във градъ,можем да започнем 6 човека.

Не сме перфектни със немският,но сме много добри работници

Всички работим като комисионери.

Причината да желаем да се изместим е:Да сме в градъ и да  сме директно към немска фирма без посредници.....0004915127961634

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Friday, August 05, 2016 at 12:36, alexbont написа:

В момента работя в хладилен склад в немска фабрика чрез цаит фирма на 11.70 € бруто на час

Ако можете да ми гарантирате 12 € бруто,минимум 8 работни часове на ден (може и повече)и квартира във градъ,можем да започнем 6 човека.

Не сме перфектни със немският,но сме много добри работници

Всички работим като комисионери.

Причината да желаем да се изместим е:Да сме в градъ и да  сме директно към немска фирма без посредници.....0004915127961634

Здравейте,

аз не съм служител в тази фирма, а само споделих нейната обява. Обадете се най-добре на тел. +49 2349 5710 492 или пишете на velichko.chunchukov@abpgmbh.de и ще можете да обсъдите въпросите си с г-н- Чунчуков на български език.

Желая ви успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, alexbont написа:

В момента работя в хладилен склад в немска фабрика чрез цаит фирма на 11.70 € бруто на час

Ако можете да ми гарантирате 12 € бруто,минимум 8 работни часове на ден (може и повече)и квартира

Милиони в Германия работят на 8,50 бруто. Мисля, че е редно оцените това, че сте добре платен, дори това да не е така според вашите представи. Не очаквайте по-високо заплащане където и да било другаде. Сега получавате толкова, защото сте в хладилен склад. При нормални условия едва ли ще взимате повече от 9-9,50 бруто.

Редактирано от Александър Узунов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор (Редактирано)

alexbont, говорихте ли с човека? Аз също му писах и ето какво ми отговори на мен:

Цитат

Здравейте,

11,70€ е доста добра ставка за цайтфирма, като поне за нашия регион в NRW се намира доста рядко. За по-високо заплащане изискванията са владеене на немския език и поемане на отговорни задачи.

Като комисионер при нас се започва на минималното възнаграждение от 8,50. Като след преминаването на пробния срок нараства според уменията и индивидуална оговорка. Можем да помогнем с намирането на квартира в близост, като квартирата се наема напълно независимо от работодателя, чрез агенти на недвижими имоти.

При интерес към работата, моля изпратете ни вашите CV-ta на info@abpgmbh.de .

Поздрави
Величко Чучков

 

Редактирано от Обяви за работа
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, alexbont написа:

Бих искал телефон за връзка със работодателят ако може

Дал съм го вече, вижте просто две мнения по-горе. Това е директния телефон на българина, работещ за тази фирма, както и неговия E-Mail. Или имате предвид телефона на отдел "Човешки ресурси"? Него ще го намерите на сайта на фирмата, който също вече съм дал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • rodenivbg unfeatured this към тема

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..