Jump to content
Родени в България
alena66

Документи за регистрация в джоб център

Recommended Posts

На 18.10.2016 г. at 10:58, ptpetrova написа:

Не съм на джобсцентър и до сега и не съм била, но следя с интерес законодателните промени, които искат да приемат, касаещи гражданите на ЕС. Наясно ли сте дали ще се приемат и какво ще стане, ако спрат кранчето на българите?

Zdr..moje li da mi pomognete s registriraneto mi v jobcenter..popalnih vsi4ki neobhodimi dokumenti..sega mi tarsqt i nqkakvi ot bg.i ne znam kvi to4no..iskaha mi dokumenti za dvijimo i nedvijimo imu6testvo..predstavih im takav koito mi go izpratiha ot ageciqta po vpisfaniqta..no mi kazvat 4e ne bil sa6tiq..a kakvi to4no trqbva da badat?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Stano написа:

Zdr..moje li da mi pomognete s registriraneto mi v jobcenter..popalnih vsi4ki neobhodimi dokumenti..sega mi tarsqt i nqkakvi ot bg.i ne znam kvi to4no..iskaha mi dokumenti za dvijimo i nedvijimo imu6testvo..predstavih im takav koito mi go izpratiha ot ageciqta po vpisfaniqta..no mi kazvat 4e ne bil sa6tiq..a kakvi to4no trqbva da badat?

Прилагам на вашето внимание извадка от правилата на форума, които сте приела регистрирайки се в сайта:

5.    Да пише на кирилица. Форумът на “Родени в България” е български и официалният език и писменост на него са българските. Явни демонстрации на нежелание да се улеснява комуникацията във форума ще се смятат за “неуважение към останалите участници”. Мнения на участници, които отказват да пишат на кирилица, ще бъдат редактирани, отстранявани или прехвърляни в категория „Кошче“.

Вероятно сте забелязал, че модераторът на форума си е направил труда да преработи първата ви публикация. Уважавайте труда му за да ви уважаваме и ние.

Следваща подобна публикация ще бъде изтривана без предупреждение!

Поздрави,

П.С.- Zdr. не може да е поздрав или обръщение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте моля за вашата помощ!Бих се радвала ако някой минал по този път да ми отговори.

В Германия сме от две седмици аз с малко бебче дойдохме при съпруга ми който е на трудов договор имаме и направена регистрация и чакахме до сега за регистрационен номер. Но уведомиха съпруга ми че не им трябват повече хора и до седмица ще го освободят.Въпросът ми е имали право да се забише на джоб центъра за нова работа той е в Германия от 6 месеца, и имаме ли право на нещо, защото съм мн притеснена как ще се справим ако той неработи.

Благодаря на всеки предварително ще отдели от времето си за да ми отговори

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване