Jump to content

Фирма NMK Logistic


DinkoDinev

Recommended Posts

Здравейте пазете се наистина от тях фирмата е

NMK Logistiк Nuri Mesut Kusin 

Bruderstr. 7 31789 Hameln

тел: 05151-99 62 865

http://www.nmk-logistik.de

Работиш и неплащат,останаха ми да получавам от тях още 1000 евро и незнам как да ги търся. Блокираха ми тел. номер и невдигат на непознати номера. Собственник е Mustafa Kusin който никаде не фигурира във тези фирми стои в сянка с него са свързани и още няколко фирми за които аз зная:

Първата:

Bozo Logistik Erkin Yasaroglu  (дясната ръка на Mustafa Kusin  фирмата е открита март месец)

Hamelner Str. 5431789 Hameln

следващата:

MK Transporte Inh. Mustafa Küsin  (затворена фирма на адреса има Дюнер който е негова собственност)

82 KaiserstraßeHamelnNiedersachsen31785

и следващата:

Küsin Transporte GmbH  (и тази е затворена доколкото зная)

Bürenstraße 7, 31785 Hameln

 

Надявам се никой да не им се връзва а за парите ми вся някога ще ги взема,Господ забавя но не забравя пък може и в България да се срещнем с г-н Кюзин

Редактирано от DinkoDinev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да докажеш документално, че ти дължат тези пари, не се занимавай изобщо с тях, а директно подай жалба към Arbeitsgericht, който отговаря за района на регистрация на фирмата. Това не е точно съд в онзи смисъл с адвокати, прокурор, съдебни заседатели. За теб всичко ще бъде беъзплатно, при това имаш право и на безплатен преводач.

Ако са големи тарикати, имат добри адвокати и се движат по ръба на закона, може и нищо да не получиш от цялата работа, но си струва да опиташ да следваш правилата ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да докажа че ми дължат тези пари,договора ми беше на 600 евро и те много добре го знят консултирал съм се с адвокат изпратил съм му документите и чакам да видим и с тези какво ще стране.За другите които ми дължат пари си чакам година и половина но съм се въоражил с търпение за всичко се изисква време.Утре сутрин ще ходя в Хамелн да видя дали ще мога да го откриия този нещастник,сигурен съм че ако се видя с него очи в очи ще си ми даде парите но работата е дали ще го намеря.А и наче рачполага със страшно много пари и едва ли са му проблем 1000 евро за него са нищо но за мен са пари които съм си изработил.А иначе всико при този е на ръба на закона даже и извън закона в фирмите му има хора които получават пари от джоб центъра и работят при него без договори получават пари на ръка.Аз за 4 месеца веднъж не съм получил парите си по сметка винаги на ръка и не лично от него а от форарбайтера ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и другото което е за тези месеци при него нямам нито един абрехнунг,счетоводителят ми поиска и лонго щоет за миналата година но така или иначе не ми го предоставиха.Получих кюндигунга си със дата 13.01.2017 при мен дойде на 17.02.2017 а реално аз разбрах че съм освободен на 05.02 и то от колеги,просто в един ден 30.01 развалил договора си с вирмата към което работехме и край осводобил всички от работа а аз бях в болничен от 25.01 до 05.02. След няколко дни започнах работа този път при 100% немски работодате верно работата е много пак е транспортна фирма но човека си плаща както си е по договор всичко е на фулцайт по договор плюс шпейзен и плюс 200 евро месечно за храна.Надявам се че след 2 години лутане в тази държава вече съм попаднал на нещо по добро.И още нещо много важно искам да споделя което ме е жал да го кажа но за съжаление е така:Колкото по далече от Българи си в тази страна и по точно в Хановер толкова ще си по добре.При нас има една Българска фирма която също е транспортна като гледам шефа им как се отнася с тях и какво ги прави за 1200 евро на месец направо ми е жал да ги гледам момчетата късат се от работа а накрая 1200 и аз минах по този път взимал съм и по малко на месец но след като научиш езика и вземеш да го говорих нещата се обръщат тотално.Сега остана само да си взема парите които имам да получавам тук 1000 от другото място 9000 и всичко ще бъде наред.

Поздрав от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..