Jump to content

Градини и ясли в Германия.


Recommended Posts

Здравейте група,искам да се включа с едно запитване относно градините в Германия.Проблемът е,че когато записах детето си нямаше проблем да е там,а сега възникна поради това,че детето ми е много палаво,и вече неможело да посещава градината за часовете които плащам,но въпреки това да си плащам цялата такса и да чакам  след месеци да станело по добро,за да ходи цял ден!А аз им обеснявам,че трябва да почвам работа,но тях неги интерисува и ми казват да чакам,това него разбирам за нормално,те си вземат парите за пълен работен ден от мен,детето ходи половин и работа немога да почна така,как да постъпя в този момент,моля дайте ми някакъв съвет,благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1
  • Съдадена
  • Последен отговор

Най-активни в темата

Най-активни дни

Най-активни в темата

Ситуацията, която описвате е абсурдна. Няма вариант да плащате нещо, което не ползвате. Също така няма вариант да забранят детето да посещава градината под предлог, че е палаво. Дайте повече информация - град, градина и т.н. Има и достатъчно институции към които да се обърнете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..