Jump to content
Родени в България

Recommended Posts

Здравейте 

Аз съм от няколко месеца в Германия.

В град Lohne

Започнах работа В фабрика за пилешко месо на 05.11.19,но две седмици по -късно разбрах ,че съм бременна.

И тъй като работех на студено ,а и ми се повръщаше вече отидох при доктора за болничен.

Дадоха ми и го представих във фирмата,тъй като термина ми за гинеколог е чак на 3.12 и по -рано не мога да представя бележка от гинеколог, че съм бременна.

Вчера получих писмо от фирмата в което ме уведомиха за kundigung който изтича на 06.12

Ще ви бъда благодарна ако ме посъветвате какво да правя от тук нататък

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато скоро сте назначена може и да не ви платят болничният. При това условие, може да ви го платят от касата. Не губете време търсете някой който говори езикът и си търсете правата. Тук има адреси на които да потърсите помощ. Пишете как се развиват нещата при вас, това е много чест проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам по време на бременност как стоят нещата  социалните служби за помощи по време на бременност и какви пари4ни средства могат да се изплатят по време на нея и след това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Asencetoto написа:

Искам да попитам по време на бременност как стоят нещата  социалните служби за помощи по време на бременност и какви пари4ни средства могат да се изплатят по време на нея и след това

Описано е вече в темата по-долу. Там ще намерите цялата информация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте искам да попитам преди раждане мога ли да получа някаква финансова помощт и какви документи се подават

Редактирано от Asencetoto

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване