Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,нова съм и имам нужда от помощ и съвет. Живея в Германия,след 2 седмици  ще се местя в друг район на Германия. Въпросът  ми е относно АОК ,тъй като в момента съм в процес  на изчакване да получа картата,как трябва да процедирам ,да отида в офиса и да дам новият си адрес не е опция защото и аз не го знам .Относно адресната регистрация,разбрах  че става автоматично и като се регистрирам тя автоматично се променя .Приемам всякакви мнения и  съвети .Благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се преместиш в друг град, ако там се обслужва от друг офис на АОК трябва да се прехвърлиш към тях.

Тъй като ще получаваш още кореспонденция е добре, или да ти предат пощата или да заявиш в Дойче Пост, че имаш нов адрес и срещу някаква такса, получаваш писмата си на нов адрес. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..