Jump to content
Родени в България

Recommended Posts

Здравейте,искам да попитам дали може да се осигурявам в Германия и България едновременно.И след колко време след като съм осигурен в Германия,детето ми ще може да ползва здравна помощ там.Детето ми е с хронично заболяване и по късно във времето ще се наложи трансплантация.Търся варианти ,защото тук в България Фонда за лечение  действа много мудно докато те одобрят.Искам да се информирам по от рано за да знам какво да предприемам....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, PepsiCo написа:

И след колко време след като съм осигурен в Германия,детето ми ще може да ползва здравна помощ там.

Веднага. Предполагам, че не става дума за фиктивно осигуряване, а за реален трудов договор и работа на място. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Aleksander написа:

Веднага. Предполагам, че не става дума за фиктивно осигуряване, а за реален трудов договор и работа на място. 

Може би в началото да е фиктивно осигуряване .Трудов договор ,адресна регистрация и осигуровки ,но реално да не живеем там постоянно .Незнам да ли го има като вариант.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би било изключително безотговорно. Ще ви хванат почти веднага и ще ви коства много. А при такъв залог вероятно всичко. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване