Jump to content

Фиш от пътна полиция


ashly16

Recommended Posts

  • Отговори 6
  • Съдадена
  • Последен отговор

Най-активни в темата

Най-активни в темата

преди 4 часа, ashly16 написа:

В пристигането ми в Германия ми написаха фиш за дете без столче в кола. Моля ви кажете къде се плаща глобата.

Глобите в Германия се плащат основно по банков път и в редки случаи (като описания от вас) е възможно плащане на място в брой. Как успяхте да се разминете с плащането на място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не става? Нямате още банкова сметка ли? Не става ясна причината. Платете я от сметката на друг и не забравяйте, че правилата тук са правила и се спазват. Ако се забавите извън срока, ще плащате допълнително. Слагайте колани дори и когато вие сте на задната седалка, защото българите и това не правят, та дори и спорят, че не са задължителни. Аз лично отказах да кача моя позната с детето й, точно защото нямам столче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съвета.Нямам банкова сметка.Дойдохме на гости.А колко време може да пребиваваме в Германия без адрес на регистрация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ashly16 написа:

Благодаря ви за съвета.Нямам банкова сметка.Дойдохме на гости.А колко време може да пребиваваме в Германия без адрес на регистрация?

Предлагам дискусията в темата да не бъде разширявана с други въпроси, например като адресната регистрация. Има вече съществуващи теми, където това е коментирано. Просто ги потърсете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..