Jump to content

Най-подходящия начин за намиране на работа в чужбина


Recommended Posts

Отварам тази тема едновременно като предложение и дискусия. Предложението е свързано с една голяма група във Фейсбук за обяви за работа в чужбина, откъдето аз наскоро си намерих работа: https://www.fasebook.com/groups/

Смятате ли, че групите в социалните мрежи вече са достатъчно надежден източник? Според мен доста други хора от форума са ги използвали, а моето лично впечатление е, че от целия интернет там има най-много информация и предложения за работа. Как мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎12‎/‎18‎/‎2018 at 8:35, Стефан Стоянов написа:

Смятате ли, че групите в социалните мрежи вече са достатъчно надежден източник? Според мен доста други хора от форума са ги използвали, а моето лично впечатление е, че от целия интернет там има най-много информация и предложения за работа. Как мислите?

Ще споделите ли с нас каква по-точно работа намерихте? В коя държава? Имаше ли разминаване между предлаганите и реалните условия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Здравейте Стефан,

приветстваме желанието ви за дискусия, но не и това, че рекламирате фейсбук група, която освен всичко се опитва да предлага платени услуги. Косвената реклама за сега не е в разрез с Условия за ползване на форума, но при други подобни публкации ще бъде направено допълнение към правилата.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих работа като шофьор в българска фирма, регистрирана и оперираща в Испания. Не беше публикувана през агенция, така че доста подробно разпитвах за условия, заплащане и т.н. Поразпитах и познати в Испания, оказа се, че там е пълно с българи, притежаващи 2-3 или няколко камиона, които търсят шофьори за тях. На практика, директно се разбираш с човека с камионите, ако и двете страни останат доволни от условията, всичко е точно. В случая ми помогнаха и квартира да си намеря, тъй като градът е малък и имат много познати.

Съжалавям за косвената реклама, целта ми е най-вече да споделя мястото, откъдето съм попаднал на добра обява, защото във Фейсбук е пълно с такива групи и не във всички коректността е на ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Стефан Стоянов написа:

Намерих работа като шофьор в българска фирма, регистрирана и оперираща в Испания. Не беше публикувана през агенция, така че доста подробно разпитвах за условия, заплащане и т.н. Поразпитах и познати в Испания, оказа се, че там е пълно с българи, притежаващи 2-3 или няколко камиона, които търсят шофьори за тях. На практика, директно се разбираш с човека с камионите, ако и двете страни останат доволни от условията, всичко е точно. В случая ми помогнаха и квартира да си намеря, тъй като градът е малък и имат много познати.

Съжалавям за косвената реклама, целта ми е най-вече да споделя мястото, откъдето съм попаднал на добра обява, защото във Фейсбук е пълно с такива групи и не във всички коректността е на ниво.

Здравейте Стефан,

без съмнение разказаната от вас история е много симпатична. За индиректната реклама бих си затворил едното око и бих я оставил, ако вие междувременно допринесете по някакъв начин за развитието на този форум. Ето например, тук от няколко години има една-единствена публикация в подфорума за Испания. Може би точно вие ще станете човека, който ще даде тласък на публикациите там?

Впрочем какво стана с другата фейсбук-група, която рекламирате? Успяхте ли да съберете "всички българи в чужбина", каквато беше идеята? Или след няколкото хиляди абоната и десетките хиляди лайкове просто започна да се използва предимно за реклама, като всички други групи от този тип?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..