Jump to content

Документи - KG55a-bg / KG 55a-bg


Recommended Posts

KG55a-bg / KG 55a-bg


Оставям на разположение на потребителите на форума формуляр KG55a-bg Удостоверение за посещаване на училище и висше учебно заведение извън Германия. Формулярът е необходим, когато подавате документи за Kindergeld, но децата ви учат извън Германия.

Документът KG 55a-bg не може да бъде намерен на официалния сайт на Agentur für Arbeit в интернет, а се предоставя персонално от Familienkasse.

До скоро ...


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
  • Отговори 23
  • Съдадена
  • Последен отговор

Най-активни в темата

Здравейте, имам нужда от този формуляр(всички 4 лист), че моите са в не много хубаво качество

Juliastoyanova7@gmail.com - - моят мейл 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
На 8.1.2020 at 13:41, Julia36495027r950 написа:

Здравейте, имам нужда от този формуляр(всички 4 лист), че моите са в не много хубаво качество

Juliastoyanova7@gmail.com - - моят мейл 

 

преди 4 часа, elitzade написа:

Здравейте имам нужда от документа за брат ми който учи в БГ а майка ми работи в Германия благодаря elitzade@yahoo.com

 

преди 3 часа, Bogi.t написа:

Здравейте имам нужда от този формуляр, как да получа варианта за печат?

Здравейте,

както сте се убедили, намирането на точно този формуляр в интернет пространството е трудна задача. Аз самият се потрудих доста, докато успея да намеря, цифровизирам и подготвя този формуляр за публикуване. По тази причина си позволявам да поставям условия към онези, които искат да получат KG55a-bg незабавно, но не са допринесли с нищо за развитието на този форум.

И така, условията са човекът, който желае на получи формуляра, да ме убедите, че преди това е направил нещо полезно за този форум, като например:
=> да е публикувал поне веднъж някаква информация по каквато и да е тема в този форум
=> да е споделил нашия форум през своя профил в някоя социална мрежа

Може искането ми да ви се стори глупаво или наивно, но това са условията ми. Някои ги приеха и получиха документа. Други се наложи да търсят алтернативни начини, за да си го осигурят.
 

До скоро ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте  в онлайн социална мрежа за съжаление не участвам но вече споделих това което знам относно допълнителните детски надбавки при работещи родители kinderzuschlag,  също така ако някой има намерение да сключва брак в Германия с БГ гражданин мога да помогна с инфо от до и как да получите всичко тук без да се прибирате до България. Ако разполагам отново с някоя информация бих я споделила. Лек ден email:elitzade@yahoo.com 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, elitzade написа:

Здравейте  в онлайн социална мрежа за съжаление не участвам но вече споделих това което знам относно допълнителните детски надбавки при работещи родители kinderzuschlag,  също така ако някой има намерение да сключва брак в Германия с БГ гражданин мога да помогна с инфо от до и как да получите всичко тук без да се прибирате до България. Ако разполагам отново с някоя информация бих я споделила. Лек ден email:elitzade@yahoo.com 

Упоритостта вие е впечатляваща и нямаше как да не ви изпратя документа. Така че аз изпълних обещанието си.

Надявам се обаче вие да намерите време и да доразвиете темата за сключване на граждански брак в Германия, която Пламен и Тони са започнали: http://rodenivbg.com/index.php?/topic/428-brak-v-germaniya/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, JIVKA77 написа:

Моля който да го има да ми го изпрати jivka77@abv.bg 

Благодаря предварително 

Здравейте,

разбира се, че ще го изпратя и на вас. Искам преди това обаче да ви попитам дали прочетохте поставените от мен условия, към онези, коитo искат да получат документа?


До скоро ...


ПП
Впрочем потребителката elitzade вече получи въпросния формуляр от мен. Интересно ми е дали ще пожелае да ви го изпрати :rolleyes:

Редактирано от Крякащата тайфа
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, Крякащата тайфа написа:

 

 

Здравейте,

както сте се убедили, намирането на точно този формуляр в интернет пространството е трудна задача. Аз самият се потрудих доста, докато успея да намеря, цифровизирам и подготвя този формуляр за публикуване. По тази причина си позволявам да поставям условия към онези, които искат да получат KG55a-bg незабавно, но не са допринесли с нищо за развитието на този форум.

И така, условията са човекът, който желае на получи формуляра, да ме убедите, че преди това е направил нещо полезно за този форум, като например:
=> да е публикувал поне веднъж някаква информация по каквато и да е тема в този форум
=> да е споделил нашия форум през своя профил в някоя социална мрежа

Може искането ми да ви се стори глупаво или наивно, но това са условията ми. Някои ги приеха и получиха документа. Други се наложи да търсят алтернативни начини, за да си го осигурят.
 

До скоро ...

 

Имам спешна нужда от документа споделих сайта в социална мрежа може ли да го получа?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, нуждая се от този документ! Споделих на приятели да споделят сайта в социалните мрежи, както направих и аз. 
monika_v_v@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се залъгвайте,тези хора само лъжат и накрая нищо няма да Ви изпратят!!!!!  Как не Ви е срам да лъжете така хората.....потресена съм от хората, ШАРЛАТАНИИИИ!!!!!

  • Хм... 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎9‎/‎16‎/‎2020 at 20:07, JIVKA77 написа:

Благодаря предварително, да Разбира се че прочетох вашите условия ще бъдат изпълнени 

 

преди 40 минути, JIVKA77 написа:

Не се залъгвайте,тези хора само лъжат и накрая нищо няма да Ви изпратят!!!!!  Как не Ви е срам да лъжете така хората.....потресена съм от хората, ШАРЛАТАНИИИИ!!!!!

Уважаема JIVKA77,

прегледах написаното от до момента и оставам с впечатление, че топката е във вашето поле. Предпоследното ви мнение завършва с текст, който подсказва, че приемате условията на @Крякащата тайфа.

Не става ясно дали сте изпълнили обещаното от вас. Най-вероятно не сте и по тази причина все още не сте получили нищо. За сметка на това развивате свръхзвукова скорост, когато решавате да обиждате :huh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 29.9.2020 at 14:44, JIVKA77 написа:

Не се залъгвайте,тези хора само лъжат и накрая нищо няма да Ви изпратят!!!!!  Как не Ви е срам да лъжете така хората.....потресена съм от хората, ШАРЛАТАНИИИИ!!!!!

Живка, моля съобразявайте се как и какво пишете, особена към Крякащата тайфа. Този човек е помогнал на толкова хора, включително и на мен при това БЕЗВЪЗМЕЗДНО, стига да иска другата страна да седне и да чете.  Спрете се и се научете да не обждате типично по български и бъдете благодарна, че има такива, които помагат без да очакват нищо насреща за лична облага. Защото масата влизат тук, свършват си работата и после не им пука. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте.От 8 години живея и работя в Германия.Миналата седмица случайно попаднах на rodenivbg.com и се регистрирах.Научих много ценна информация във връзка с детските надбавки.Ще подавам документи и видях за формуляра за училище kg 55a.Много ще съм ви признателна,ако ми го дадете.Засега не съм направила много,само споделих на 2 мои познати за сайта,но ако мога и аз да помогна с нещо за съвет или информация,с удоволствие ще помогна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този формуляр се предоставя персонално от касата. Ще се радвам да го вземете и да го качите за да могат и другите да го ползват. Радвам се, че сте тук. Ако има нещо, които липсва във форума, но вие сте се сблъскали и имате опит вече. Просто го споделете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор (Редактирано)
На 8.11.2020 at 13:48, Petina написа:

Здравейте.От 8 години живея и работя в Германия.Миналата седмица случайно попаднах на rodenivbg.com и се регистрирах.Научих много ценна информация във връзка с детските надбавки.Ще подавам документи и видях за формуляра за училище kg 55a.Много ще съм ви признателна,ако ми го дадете.Засега не съм направила много,само споделих на 2 мои познати за сайта,но ако мога и аз да помогна с нещо за съвет или информация,с удоволствие ще помогна.

Здравейте Petina,

в секция "Файлове" -> "Документи и формуляри" качих нов вариант на файла, който е свободен за сваляне. Ако качеството му не ви удовлетворява, ще трябва да си поискате хартиен екземпляр от регионалната Familienkasse (както вече спомена veronik_veronik).

Надявам се занапред да видим ваше участие и в други теми на форума. След толкова години в Германия със сигурност имате какво да кажете.

До скоро!

Редактирано от Крякащата тайфа
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
На 16.09.2020 г. at 16:26, Крякащата тайфа написа:

И така, условията са човекът, който желае на получи формуляра, да ме убедите, че преди това е направил нещо полезно за този форум, като например:
=> да е публикувал поне веднъж някаква информация по каквато и да е тема в този форум
=> да е споделил нашия форум през своя профил в някоя социална мрежа

Може искането ми да ви се стори глупаво или наивно, но това са условията ми. Някои ги приеха и получиха документа. Други се наложи да търсят алтернативни начини, за да си го осигурят.
 

По-тъпо и гнусно искане не съм виждал, или помагаш на хората безкористно или си завираш форума там дето слънце не огравя! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор (Редактирано)
преди 10 минути, kambana написа:

По-тъпо и гнусно искане не съм виждал, или помагаш на хората безкористно или си завираш форума там дето слънце не огравя! 

И какво користно намирате в искането ми, та така яростно ми метнахте зъби още с влизането си?

Освен това изглежда, че не сте разбрали, но форумът не е мой, а наш. Включително и Ваш, щом сте приел/а условията и сте се регистрирал/а B)

Редактирано от Крякащата тайфа
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kambana ЗАЩО с такава злоба, такива  мисли и агресия си служите? Защо? Имате друга гледна точка, изкажете я, но защо по този начин без значение към кого. Крякащата тайфа за тези, които са си направили труда да изчетат форума и осъзнаят написаното, им е помогнал толкова много. Имайте елементарно уважение и сменете малко циничния си речник, ако не заради околните, то заради вас. Такива мисли, думи и разсъждения  разболяват. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
На 7.01.2019 г. at 11:24, Росен Арабаджиев написа:

KG55a-bg / KG 55a-bg


Оставям на разположение на потребителите на форума формуляр KG55a-bg Удостоверение за посещаване на училище и висше учебно заведение извън Германия. Формулярът е необходим, когато подавате документи за Kindergeld, но децата ви учат извън Германия.

Документът KG 55a-bg не може да бъде намерен на официалния сайт на Agentur für Arbeit в интернет, а се предоставя персонално от Familienkasse.

До скоро ...


 

Здравейте, имам нужда от този документ. Ще Ви бъда много благодарна, ако ми го изпратите по имейла.

veri.99@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, Veri.999 написа:

Здравейте, имам нужда от този документ. Ще Ви бъда много благодарна, ако ми го изпратите по имейла.

veri.99@abv.bg

Здравей Veri.999,

не е нужно да ти пращам аз документа. Ти сам/а може да си го свалиш. Ето как става това:

  • отиди на първото мнение горе
  • натисни бутона "Към файла" под снимката на фрмуляра
  • затвори екрана с рекламата, която евентуално ще ти се отвори
  • в новия екран натисни бутона "Изтегли" и файлът ще се свали на твоя компюр/таблет/смартфон

До момента 387 души вече са успели да го свалят, така че и ти ще се справиш. Ако все пак срещаш трудности, пиши ми.

До скоро ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..