Jump to content

Попълване на документи за job center


Recommended Posts

Здравейте ,първо искам да се извиня ако съм написала темата в неправилната категория . Записах се на job center в Германия град Кемниц и ми дадоха цяла папка с документи за попълване  в Понеделник 16.12.2019 е следващия ми термин до тогава трябва да попълня документите . Въпроса ми към вас е следния :

Трябва ми човек или фирма (българоговорящи хора )които да ми помогнат с документите някои неща съм попълнила сама ноо На останалата част не зная какво трябва да пиша .

Ще съм много благодарна ако някой ми помогне по някакъв начин търся из нета хора които могат да помогнат, но не откривам има само фирми но са немски аз не зная езика все още .

Приемам всякакъв вид съвети и информация :) 

Още веднъж благодаря предварително !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

има поне 3 групи за Кемниц във фейсбук. Питахте ли там? Ако да, не се ли намери поне един, който да предложи съдействие? Или само темите там са предимно за суджуци и транспортни услуги?

До скоро ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..