Jump to content

Има ли проблем


Recommended Posts

Здравейте, имам следното питане ,почнах работа на 04.02 от тогава е и договора ми ,но след 12 дена паднах и жестоко си осуках глезан , след посещения в клиники по травматология и ортопедия ми сложиха ,гипс и ми дадоха болничен10 дни  , един екземпляр дадох на р,място друг в АОК където работодателя трябваше да ме впише след подписването на т.договор , след няколко дена от АОК получавам  известие че не съм вписан там и ми върнаха болничните , какво да направя и работидателя не трябва ли да носи отговорност 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1
  • Съдадена
  • Последен отговор

Най-активни в темата

Най-активни дни

Най-активни в темата

преди 11 часа, Марио Василев написа:

Здравейте, имам следното питане ,почнах работа на 04.02 от тогава е и договора ми ,но след 12 дена паднах и жестоко си осуках глезан , след посещения в клиники по травматология и ортопедия ми сложиха ,гипс и ми дадоха болничен10 дни  , един екземпляр дадох на р,място друг в АОК където работодателя трябваше да ме впише след подписването на т.договор , след няколко дена от АОК получавам  известие че не съм вписан там и ми върнаха болничните , какво да направя и работидателя не трябва ли да носи отговорност 

Да, има проблем. Твърде много неясноти в написаното от вас. Защо решихте, че сте в АОК? Има и други здравни каси. Питахте ли в коя сте? Защо не уточните това първо с работодателя? Освен това някой трябва да плати и гипса, т.е. всички процедури в травматологията. В случай на нередности сметката ще дойде при вас. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..