Jump to content

Преброяване на населението и жилищния фонд 2021


veronik_veronik

Recommended Posts

Поинтересувах и прочетох, че преброяването не касае българите в чужбина, но ние така и не заявихме постоянен адрес в чужбина и всъщност вероятно ще сме в списъците. От друга страна в КАТ в България беше ясно за служителката от системата, че сме в чужбина. Предполагам доста от вас са в подобна ситуация, трябва ли някого да уведомим, има и някакви глоби? Ще се радвам да обсъдим темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случка от миналата седмица.Бащата на жена ми отива в община Бургас да плаща нещо си,служителката щрака на копютъра и задава въпрос= Вие имате внук казва му трите имена,защо той не ходи на училище...ъъъ

Госпожо,внукът ми е от н на брой години е в Германия и той там си ходи на училище...

По този път на логиката,мен жена ми и синът ми ще ни преброят,че сме в България,което за мен е груба грешка.Кракът ми не е стъпвал в България от 5 години,нито плащам данъци или осигуровки там.Сещам се за още доста хора които са около мен и ще ги преброят по този начин,че са в България,да ама не сме...:angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..