Jump to content

Recommended Posts

Здравейте отново,

 

все по-често в разговор наши сънародници питат "Защо да гласувам?". Ако и вие сте от тях, ето какъв отговор ще ви дам днес.

Бюлетината, която има право да получи всеки един от нас, може да се разглежда като чек за 28 000 лева. Приблизително такава е сумата от държавния бюджет, която ще дадем в ръцете на управляващите за следващия 4 г. период, когато пуснем бюлетината.

А сега ми отговорете - бихте ли оставили този чек неподписан и бихте ли се отказали ВИЕ да решите кой да разполага с тези пари?

Аз ще отида да гласувам в неделя на 11 юли, защото има смисъл. Направете го и вие.

 

В утрешната си публикация ще се опитам да илюстрирам защо има смисъл от всеки един глас.
До скоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме пак. Няма как да не се появя, защото тази седмица темата е "Парламентарни избори".

Обещах да илюстрирам защо вашият глас има значение. Изпълнявам обещанието си,
като представям милионите гласоподаватели по един малко нестандартен начин.

Untitled.png.29fae4dd7d56fdfeeafca863a1ec4310.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..