Jump to content

Добавяне на опция


AinStein

Recommended Posts

Напоследък вместо да чета глупостите на "Факти" се образовам в обширните теми на форума.Прочитайки дадена тема и отговорите в нея ми се иска да видя всички мнения на
заинтригувал ме потребител.Имате ли възможност да се добави опция да се прегледат мненията на даден потребител.Благодаря Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговор (Редактирано)
преди 2 часа, veronik_veronik написа:

Като кликнеш върху името и излизат публикациите. Това ли имаш впредвид? 

Благодаря!Намерих го.Моя грешка щото зумвам страниците и някои опции ги няма визуално.
Но не се показват всички мнения.Ето сега натиснах твоя ник и ми показаха към 20 мнения.Къде са другите?

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като отвориш профила на даден потребител на компютър, горе в дясно на черната лента има бутон "Вих неговата активност". Излиза ти страница, в която може да си избираш какво от дадения потребител да видиш - теми, мнения, качени файлове и какво ли още не.

При отваряне на телефона се натиска най-десния бутон под полето с профила на потребителя, при което ти се появява полето "Тип съдэржание", което ти отваря падащо меню. От него избираш какво от потребителя да гледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..