Jump to content

търся парола акаунт за Vodafone hotspot/homespot


hqcorp

Recommended Posts

Здравейте на всички!
Ако някой в Германия ползва DSL на Vodafone и има право на хотспот акаунти, моля да ми даде един! Плащам по 15евро на месец по конто! Пишете тук или на лично .
Благодаря ви много предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, hqcorp написа:

Здравейте на всички!
Ако някой в Германия ползва DSL на Vodafone и има право на хотспот акаунти, моля да ми даде един! Плащам по 15евро на месец по конто! Пишете тук или на лично .
Благодаря ви много предварително!!!

Бръдчет хот спота е без пари за клиенти.
Ако ти върши работа вземи карта от О2.

За 20 евро взимаш от О2 неограничен нет и разговори с 10мбпс.

Имаше за 15, но офертата свърши ето тази оферта си вземи без пари е:)
винаги я пускат.

Без пари интернет

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,
Уверявам те че съм пробвал почти всичко, ако имах телефонна линия да съм си решил проблема хиляда пъти досега!
О2 дават офертата само на техни стари клиенти, питал съм 10 пъти на различни офиси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, hqcorp написа:

Приятелю,
Уверявам те че съм пробвал почти всичко, ако имах телефонна линия да съм си решил проблема хиляда пъти досега!
О2 дават офертата само на техни стари клиенти, питал съм 10 пъти на различни офиси.

Правилно.Трябва да си клиент на О2 и да ти дадат и другите промоциите от 60-30евро/300мбпс/, от 40-20евро/10мбпс и от 30-15евро.
Затова отиваш при техни дистрибутори, които предлагат по-евтино.Чакаш да излезе промо оферта.Давам ти линка на фрее нет.През три месеца я има тази оферта 10мбпс за 15евро.Сега е 25евро.Ако беше писал преди седмица щеше да се абонираш.Може за нова година пак да я пуснат без включване и е месечна в рамките на 24месеца.Хем месечна , ама до 24месеца-еврейски работи.Другия вариант правиш договор с телефон и го продаваш неразпечатан в България.Понякога нета ти идва 5евро дори, важното е скъп телефон да вземеш.Ето линка на фреенет.
С О2 най-добре се контактува в медиамаркт.Носиш си всички документи и те одобряват.Аз преди все ми отказваха през интернет.Отидох със шефката ми.Показа им документите
, че работя при нея и оттогава никакви проблеми.Пък, ако ти трябват 2мбс
има за 15 евро.Виж линка , но ако искаш 10 и не бързаш чакаш промото.Опс сега се сетих за друга фирма чакай линка да намеря.

Намерих ,я.Абе помня само оферти искай:)

Тази е на промо 20евро за 10мбпс и е месечна.Доколкото си преведох няма срок, като фрреенет евреите-24месеца.

От 40- плащаш само 20евро и вклучване от 40-само 10 евро.Тази оферта е за теб.Дано ти хареса!

Линк

 

 

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се прецака горе линка

ето новия - https://www.mega-sim.de/shop/cart?cms-megasim=&fireAvailableEvents=true

Винаги може да се откажеш-ако излезе другата за 15 евро взимаш от нея.Единствения проблем са документите.Искат да им пратиш на емайла-лична карта, банкова карта и регистрация.Веднъж станеш ли клиент и си точен всичките ще те одобряват.

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давам 20 евро на месец за парола на vodafone hotspot плюс български (мой личен) VPN акаунт!

Да ми пише на лично абонат на водафон германия без значение къде се намира!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, hqcorp написа:

давам 20 евро на месец за парола на vodafone hotspot плюс български (мой личен) VPN акаунт!

Да ми пише на лично абонат на водафон германия без значение къде се намира!

Благодаря!

Едва ли някой да ти даде.Тези дето имат дсл кабелен не знаят за фрее хотспота, а онези дето знаят ги е страх, заради солените глоби при торентите , защото абонамента е техни имена.

 

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..