Jump to content

Реклами във форума


Recommended Posts

  • Администратор

Здравейте, скъпи съфорумци!

Както вече сте забелязали от днес беше активирано показването на реклами в сайта. Това донякъде противоречи на първоначалното обещание към потребителите, че няма да се показват реклами и, че приходи от подобни действия не са необходими. 

Промяната е наложена от необходимостта за цялостно обновяване на софтуера, а сумата за сега не може да бъде събрана по друг начин. Имаше опити за контакт с потенциални спонсори и т.н. За съжаление неуспешни.

Когато необходимата сума бъде събрана рекламите ще бъдат спрени или сведени до минимум.

Моля за извинение за неудобството причинени от досадните реклами. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм забелязала, но считам, че няма нищо лошо в това да има реклами, особено свързани с живота ни в Германия. Дори смятам, че това е позитив и дано развие сайта. Моля не се извинявайте, нещата се променят, дано и сайта стане по-посещаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реклами не видях, а и касичка с данейшън няма.
Ако бех собственик на форума отдавна на безплатен хост да съм го прехвърлил.
Но явно сега се прави нов стайлинг, нов имдж, нови екстри и трябват пари за дизайнера.Така, че народе вади кесиите и давай.
Всъшност колко кинта трябват, ако трябва да сме искрени?
Уикипедия си пишат колко им трябва, а тук колко?
 

П.С. Видях как си ги пестнал рекламите!
За да са по-ефективни:)
Ето ти линк.

https://bg.blogpascher.com/блог-съвети/10-размери-на-банера-на-Google-AdSense-и-най-по-ефективни

Редактирано от AinStein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..