Jump to content

uchinemski

Потребител
  • Мнения

    1
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от uchinemski

  1. Здравей Разбирам те, ние също минахме през това в началото. За Jobcenter обикновено първо се записваш онлайн или на място в най-близкия офис, но най-важното е да подготвиш документите (адрес, регистрация, данни за семейството). Аз събрах на едно място „първи стъпки в Германия“ – как се оправят документи, работа, училище за деца и т.н., защото всичко е доста объркващо в началото. Ако ти е полезно, може да го видиш тук: www.uchinemski.com Успех!
×
×
  • Създай нов...

Важно!

Използвайки този сайт, вие се съгласявате с нашите Условия за ползване, Декларация за поверителност и Правила на форума. Също така поставихме бисквитки във вашият браузър, за да направим този уебсайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за бисквитки, в противен случай ще приемем, че сте готови да продължите..